Дмитро Луканюк
Рейтинг
+214.76
Сила
566.28

Дмитро Луканюк

d-lukanyuk

avatar
Наші хлопці там помирають, а тут раптом власник Сорбонни прокинувся і вирішив розбагатіти на патріотизмі. Гадаю, що справжні патріоти не підуть на таку вечірку, адже зараз не до гульок. Отак заробляють на війні.
avatar
Все повинно починатися з людей, а не чекати на роз*яснення відповідних інстанцій та попередження від міліції. Дійсно, власникам ресторанних закладів у міськраді повинні були розповісти про заборону піротехнічних засобів до закінчення АТО. Однак знаємо як працює і наша патрульна служба, де після півночі вони дивним чином зникають з вулиць Чернівців…
avatar
Нелюди… Вони не розуміють…
7 серпня, ближче до обіду, мер Чернівців підписав розпорядження “Про додаткові заходи безпеки”. Якраз згідно цього розпорядження на території обласного центру до моменту завершення антитерористичної операції забороняється використання піротехнічних засобів. Роз’яснювальну роботу серед закладів громадського харчування, ресторанного та готельного господарства щодо виконання даного розпорядження повинен був провести департамент економіки Чернівецької міської ради. А контроль за виконанням розпорядження мають забезпечувати Першотравневий, Садгірський, Шевченківський районні відділи Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернівецькій області.
Згідно цьому документу, порушників каратимуть штрафом.
Та, вочевидь, частина чернівчан байдужа до смерті наших військових і 9 серпня місто знову охопили феєрверки… Словом, ні жителі, ні відповідні служби не відреагували на заборону, позаяк на сьогодні так нікого і не покарали…
Останній раз відредаговано
avatar
З виходом у світ різноманітних комп*ютерних гаджетів та й, власне, самого інтернету, ми не помічаємо. як стаємо їхніми заручниками. Громадяни дегражують. Тому варто обмежувати час сидіння в інтернеті.
avatar
Мабуть, ви засіли на повному «негативі», що не можете розрізнити матеріал від соціально-проблематичного.
avatar
Якщо ви настільки «ржавієте» в інтернеті, то це ваша особиста справа.Якщо ви помітили, то сьогодні людство забуває про реальність і все глибше пірнає у мережу. Та головною небезпекою є соціальні сітки у котрих люди давно забули хто вони є насправді. Особливо це поширюється на дітей. Ви хвба не помітили, що дитячі майданчики давно пустіють, на них ніхто не грається, хіба підлітки пиво п*ють. Молодь починає тупіти, бо годинами мандурє інтернетом і закачує у мозок непотрібну інформацію, а книжки, тим часом, припадають порохом. Через надмірну активність сидіння у мережі, діти починають хворіти, у слабшає зір і навіть розвивається ревматизм. Дехто, навіть, замість того, щоб насолоджуватись дитинством, розпочинає раннє статеве життя. Аякже, ви, мабуть, цього не знали, адже знайти сайти з порно нині не складно, позаяк вони самі вискакують пере очима, коли починаєш переглядати новини.
також страждаюті ті громадяни, які намагаються здійснити покупки на відстані. Якщо ви уважно читали матеріал, то пояснювати далі не буду. Словом вдумайтесь…
avatar
Як любитель українських поїздів, а ними доводиться їхати мало не щодня, раджу проїхатися потягом «Чернівці-Івано-Франківськ», де лише три вагони і спереду, і ззаду них додані ще дизеля… Але варто проїхатися «Голубою стрілою» чи ще давнішою — «Червоною рутою» взимку, коли пічки у вагонах взагалі не працюють, чи у спеку — вікна відкрити неможливо… хіба машиніст забуде двері зачинити, ото вже забавка для малих дітей та підлітків!